Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Administrata > Drejtoritë

Drejtoritë

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve Operacionale

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve Infrastrukturore

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Planifikimit të të Ardhurave, Aseteve,Buxhetit dhe Financës

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve Organizative

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Politikave e Zhvillimit Ekonomik e Strategjik,Social dhe Medias

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........​​​

Eventet

<maj 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1
e hënë, maj 1, 2017
234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ