Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Administrata > Drejtoritë

Drejtoritë

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve Operacionale

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve Infrastrukturore

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Planifikimit të të Ardhurave, Aseteve,Buxhetit dhe Financës

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve Organizative

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........

Drejtoria e Përgjithshme e Politikave e Zhvillimit Ekonomik e Strategjik,Social dhe Medias

Misioni
Të dhenat duke u përpunuar........​​​

Eventet

<mars 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
272812345
6789101112
13
14
e martë, mars 14, 2017
1516171819
2021
22
e mërkurë, mars 22, 2017
23242526
272829303112
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ