Sign In
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > RINIA.EL > Orientimi profesional

Orientimi profesional

Këtu mund të gjeni RUBRIKA e PROFESIONE me informacione specifike mbi figurat profesionale më të kërkuara në tregun e punës si dhe një PËRMBLEDHJE  me VIDEO TUTORIAL praktik që ndihmojnë në kërkimin e një pune.

Klikoni mbi foto...

Klikoni mbi foto...

Shkarkoni dokumentat

CV EUROPASS - Shembull ne shqip

CV EUROPASS - Format

Si te pergatitemi per interviste pune

Si te shkruajme nje leter motivuese?

Events

<shtator 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
311234
5
e shtunë, shtator 5, 2020
6
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Upcoming


Newsletter Subscription