Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kryetari i Bashkisë Qazim Sejdini uron fëmijët me rastin e 1 Qershorit.

Kategorite

Filtro:

Kryetari i Bashkisë Qazim Sejdini uron fëmijët me rastin e 1 Qershorit.

​​

Kryetari i Bashkisë Z. Qazim Sejdini uron fëmijët me rastin e 1 Qershorit:  
Të dashur fëmijë, 1 Qershori për Ju është një ditë feste, e mbushur me dhurata dhe buzëqeshje, ndërsa për ne dhe prindërit tuaj është një ditë reflektimi dhe obligimi për të drejtat tuaja. 
Ne vazhdojmë të punojmë çdo ditë që ju të jeni të lumtur, të keni një të ardhme të garantuar; që Ju të jetoni në një qytet më të mirë, në një Shqipëri më të mirë.
Gëzuar 1 Qershorin!​

Eventet

<qershor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3
4
e martë, qershor 4, 2019
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ