Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Homazhe në nder të Dëshmorëve të Atdheut.

Kategorite

Filtro:

Homazhe në nder të Dëshmorëve të Atdheut.

Kryetari i Bashkisë i shoqëruar nga deputetë, pushtetarë vendorë dhe familjarë të Dëshmorëve zhvilluan homazhe në Varrezat e Dëshmorëve me rastin e 5 Majit.

Të pranishmit ngritën lart sakrificën e atyre që dhanë jetën për lirinë e vendit që ne dhe brezat që vijnë të jetojmë në paqe.

Kryetari i Bashkisë tha se detyra jonë është të punojmë fort për të ardhmen e qytetit dhe të vendit, për një të ardhme të sigurtë për fëmijët tanë.

Lavdi Dëshmorëve të Atdheut. 

Eventet

<dhjetor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
45678910
11121314151617
18192021222324
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ