Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kryetari i Bashkisë pret në një takim 20 bukuroshe, konkuruese në Miss Elbasani.

Kategorite

Filtro:

Kryetari i Bashkisë pret në një takim 20 bukuroshe, konkuruese në Miss Elbasani.

E hëna e takimeve zyrtare të Kryetarit të Bashkisë së Elbasanit nuk mund të niste më bukur sesa me 20 bukuroshe, kandidate për kurorën e Miss Elbasani 2017.

Duke shprehur kënaqësinë e këtij takimji, Z. Sejdini tha se do ta kishte të vështirë në rast se do t'i kërkohej të zgjidhte më të bukurën prej tyre.

Ky spektakël, tha Kryetari i Bashkisë, përçon më tej vlerat dhe qytetarinë e Elbasanit ndërsa vajzat marrin me vete dhe lobojnë emrin e këtij qyteti kudo që shkojnë.

Sejdini, shtoi më tej, se përpos bukurisë vajzat e Elbasanit bëhen të njohura për inteligjencën e tyre dhe jo rastësisht të gjitha bukuroshet pjesëmarrëse janë studente të shkëlqyera. 

Eventet

<janar 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ