Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim për konkursin për përzgjedhjen me konkurim të hapur subjektin e transportit

Kategorite

Filtro:

Njoftim për konkursin për përzgjedhjen me konkurim të hapur subjektin e transportit

​​Njoftohen të gjithë subjektet juridike, që dëshirojnë të kryejnë aktivitet në fushën e transportit rrethqytetës të udhëtarëve, se Bashkia Elbasan bazuar në udhëzimin e MTI  nr. 5627, datë 18.11.2016 " Për përcaktimin e kritereve, rregullave dhe dokumentacionit për lëshimin e licensave dhe çertifikatave për ushtrimin e veprimtarisë në transportin rrugor të udhëtarëve Brenda vendit", do të hapë konkursin për përzgjedhjen me konkurim të hapur subjektin e transportit që kërkon të operojë në linjën Elbasan – Kaçivel – Elbasan dhe Kaçivel – Elbasan – Kaçivel. Afati për dorëzim të kërkesave është deri më datë 24.07.2017, datë kur do të zhvillohet edhe konkursi për përzgjedhjen.

Për çdo sqarim të mëtejshëm lidhur me dokumentacionin e nevojshëm që kërkohet, kontaktoni në sektorin e transportit pranë Bashkisë Elbasan, ku do të gjeni shërbimin e nevojshëm.

 
                                    BASHKIA ELBASAN

Eventet

<dhjetor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
45678910
11121314151617
18192021222324
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ