Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Këshillit Bashkiak, Dhjetor 2017.

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Këshillit Bashkiak, Dhjetor 2017.

​​Ju njoftojmë se më datë 21.12.2017, ora 11.00 zhvillohet  mbledhja e

Këshillit Bashkiak , në sallën e mbledhjeve Bashkia Elbasan me këtë  rend dite:

1. Për mbarimin para kohe të mandatit të këshilltares bashkiake Znj. Elena Xhina"

2. Propozim për dhënien e ndihmës ekonomike për muajin Dhjetor 2017.

3. Dhënia e ndihmës ekonomike nga fondi i Bashkisë Elbasan për muajin Dhjetor 2017.

4. Dhënia e ndihmës ekonomike nga fondi i kushtëzuar për muajin Dhjetor 2017.

5. Dhënia e pagesës për personat me aftësi të kufizuar për muajin Dhjetor 2017.

6. Mbi dhënien me qira dhe në përdorim (rinovim kontratash) të disa ambienteve nga Bashkia Elbasan.

7. Për miratimin e numrit maksimal të punonjësve të bashkisë dhe institucioneve vartëse të saj si dhe miratimin e nivelit të pagave për punonjësit e Bashkisë Elbasan për vitin 2018.

Mbi miratimin e buxhetit të Bashkisë Elbasan për vitin 2018.

Të ndryshme

Shënim: Komisionet do të mblidhen ditën e Hënë me datë 18.12.2017 ora 13.00 pranë zyrave të Bashkisë Elbasan.

 

KRYETARI  I  KESHILLIT  BASHKIAK

 Altin IDRIZI

 

Eventet

<janar 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
31
e hënë, dhjetor 31, 2018
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ