Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim

Kategorite

Filtro:

Njoftim

Në zbatim të Vendim të Këshillit Bashkiak  Nr. 12 datë 24/01/2019, i cili ka miratuar fillimin e proçedurave të shpronësimit për pasuritë Nr. 14/388 dhe Nr. 14/402, Lagja “5 Maj”,  Z.K. 8525, për realizimin e projektit me interes publik “Rikonstruksioni i plotë i Rrugës “Baki Kotherja””, mbështetur në ligjin Nr. 8561 datë 22.12.1999 “Për shpronësimet dhe marrjen në përdorim të përkohëshëm të pasurisë pronë private për interes publik”, i ndryshuar, kërkohet që brënda datës 20.02.2019, pronari/ët e pasurive Nr. 14/388 dhe Nr. 14/402, Lagja “5 Maj”, Z.K. 8525, ose të tretë të cilëve i’u preket pasuria, të dorëzojnë pranë Sektorit të Pronave të Bashkisë, fotokopje të noterizuar të dokumenteve të pronësisë lëshuar nga ZVRPP Elbasan si dhe fotokopje karte identiteti.

Ju falenderojme per mirëkuptimin!

Eventet

<prill 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
151617181920
21
e diel, prill 21, 2019
222324252627
28
e diel, prill 28, 2019
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345

Se shpejti


Buletini Informativ