Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > FTESË PËR PJESËMARRJE!

Kategorite

Filtro:

FTESË PËR PJESËMARRJE!


FTESË PËR PJESËMARRJE!

 

Duke ju falenderuar për kontributin tuaj në thirrjen e parë të projektit ReLOaD, dhe siç jeni në dijeni ky projekt vijon edhe në vitin 2019 me proçedurat për hapjen e thirrjes së dytë.

Ju informojme se më datë 31.01.2019, ora 1400, në ambjentet e Bashkisë Elbasan do të zhvillohet takimi me organizatat e shoqërise civile që operojnë brenda dhe jashtë territorit të Bashkisë Elbasan.

Ky takim synon të diskutojë mbi prioritetet që organizatat sugjerojnë, në mënyrë që të përfshihen në thirrjen e dytë të projekt aplikimit.

Ju ftojmë të merrni pjesë në këtë takim.dhe të konformoni pjesëmarrjen tuaj në adresen: bashkiaelbasan@elbasani.gov.al

 

Ju falenderojme për bashkëpunimin!

Shkarkoni axhenden e takimit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eventet

<prill 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
151617181920
21
e diel, prill 21, 2019
222324252627
28
e diel, prill 28, 2019
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345

Se shpejti


Buletini Informativ