Accesso




Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Aksion ndaj pikave të karburanteve që nuk kanë shlyer detyrimet.

Kategorite

Filtro:

Aksion ndaj pikave të karburanteve që nuk kanë shlyer detyrimet.

​15 pika të tregtimit të karburanteve janë bllokuar sot nga një aksion i Bashkisë së Elbasanit i mbështetur edhe nga Policia e Shtetit. Aksion erdhi pasi subjektet në fjalë nuk kishin paguar detyrimet për të ushtruar aktitetin e tyre. 

Bashkia e Elbasanit u la afat një javë të gjitha subjekteve që të merrnin mas apër të shlyer detyrimet dhe për të gjithë ata që nuk ju përgjigjën  thirrjes, sot u mor masa e bllokimit.
Në territorin e Bashkisë Elbasan ushtrojnë aktivitetin 60 pika karburantesh. Subjektet e bllokuara do të ruhen nga policia derisa të shlyejnë detyrimet.

Aksioni do të vijojë edhe në të gjitha pikat e shitjes së gazit për ngrohje.

Bashkia e Elbasanit mbetet një aleate dhe mbështetëse e të gjithë bizneseve korrekte dhe serioze dhe nuk do të lejojë konkurencën e pandershme. 

Eventet

<janar 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ