Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Miss-et e qytetit, vizitë në Bashki

Kategorite

Filtro:

Miss-et e qytetit, vizitë në Bashki

Kryetari i Bashkisë së Elbasanit priti sot në zyrën e tij bukuroshet e MISS Elbasani 2018. Të shoqëruara nga producenti i tyre. Z Elton Alla vajzat zhvilluan një bashkëbisedim me Z. Sejdini i cili u uroi suksese në rrugën e nisur duke kërkuar që përherë të përfaqësojnë me krenari qytetin e tyre.
Bashkia e Elbasanit ka mbështetur gjithmonë organizimin e këtij aktiviteti I cili përfaqëson, jo vetëm bukurinë e vajzave tona, por edhe kulturën dhe traditat e këtij qytetit.

Eventet

<janar 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
31
e hënë, dhjetor 31, 2018
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ