Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rezultatet e vleresimit te Projekt Propozimeve per Programin ReLOaD 2019

Kategorite

Filtro:

Rezultatet e vleresimit te Projekt Propozimeve per Programin ReLOaD 2019

​Rezultatet e vlerësimit dhe informacione në lidhje me projekt propozimet e paraqitura nga Organizatat e Shoqërisë Civile (OShC) gjatë thirrjes publike të projektit ReLOaD të hapur më 8 shkurt 2019 - 25 Mars 2019

Rezultatet mund ti shkarkoni ketu

Eventet

<maj 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34
5
e mërkurë, qershor 5, 2019
6789

Se shpejti


Buletini Informativ