Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > N J O F T I M

Kategorite

Filtro:

N J O F T I M

​Në zbatim të Vendim të Këshillit Bashkiak  Nr. 105 datë 18/10/2017  i cili ka miratuar fillimin e proçedurave të shpronësimit për pasurinë  Nr 9/159-G, Lagja "Çlirimi",  ZK 8522, për realizimin e projektit me interes publik "Rikonstruksion i Rrugës "Sul Misiri"", mbeshtetur në ligjin Nr. 8561 datë 22.12.1999 "Për shpronësimet dhe marrjen në përdorim të përkohshëm të pasurisë pronë private për interes publik", i ndryshuar, kërkohet që brenda datës 15.11.2017,  pronari/ët e pasurisë  Nr 9/159-G, Lagja "Çlirimi", ZK 8522,  ose të tretë të cilëve j'u preket pasuria,  të dorëzojnë pranë Sektorit të Pronave të Bashkisë, fotokopje të noterizuar të dokumenteve të pronësisë  lëshuar nga ZVRPP Elbasan si dhe fotokopje karte identiteti.

Duke ju falenderuar per mirëkuptimin!

Eventet

<janar 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ