Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim

Kategorite

Filtro:

Njoftim

​​Njoftohen të gjithë subjeket juridike që dëshirojnë të kryejnë aktivitet në fushën e transportit rrethqytetës të udhëtarëve, se Bashkia Elbasan bazuar në udhëzimin MTI nr. 5627 datë 18.11.2016 "Për përcaktimin e kritereve, rregullave dhe dokumentacionit për lëshimin e licensave dhe çertifikatave për ushtrimin e veprimtarisë në transportin rrugor të udhëtarëve brenda vendit", do të hapë konkursin për përzgjedhjen e hapur të subjektit të transportit që do të operojë në linjën Tregan-Muçan-Tregan dhe Muçan-Tregan-Muçan.

Afati për dorëzimin e kërkesave është data 22.05.2018, datë kur do të zhvillohet edhe konkursi për përzgjedhjen.

Për çdo sqarim të mëtejshëm lidhur me dokumentacionin e nevojshëm lutemi kontaktoni me sektorin e transportit pranë Bashkisë Elbasan, ku do të merrnin shërbimin e kërkuar. 

Eventet

<janar 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
31
e hënë, dhjetor 31, 2018
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ