Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > NJOFTIM

Kategorite

Filtro:

NJOFTIM

Njoftohen të gjithë subjektet juridike që dëshirojnë të kryejnë aktivitet në fushën e transportit rrethqytetës të udhëtarëve, se Bashkia Elbasan, bazuar në udhëzimin MTI nr.5627, datë 18.11.2016 "Për përcaktimin e kritereve, rregullave dhe dokumentacionit për lëshimin e licensave dhe çertifikatave për ushtrimin e veprimtarisë në transportin rrugor të udhëtarëve brenda vendit", do të hapë garën për përzgjedhjen me konkurs të hapur subjektin e transportit që kërkon të operojë në linjën Elbasan-Bradashesh-Funar(Branesh) e kthim. Afati për dorëzimin e kërkesave është deri më datë 31.08.2018, datë kur të do të zhvillohet konkursi për përzgjedhjen.

Për çdo sqarim të mëtejshëm lidhur me dokumentacionin e nevojshëm kontaktoni në sektorin e transportit pranë Bashkisë Elbasan, ku do të shërbimin e kërkuar.

 

BASHKIA ELBASAN

Eventet

<mars 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728123
45678910
111213
14
e enjte, mars 14, 2019
151617
18192021
22
e premte, mars 22, 2019
2324
25262728293031
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ