Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim, mbledhja e Këshillit Bashkiak, Shkurt 2019

Kategorite

Filtro:

Njoftim, mbledhja e Këshillit Bashkiak, Shkurt 2019

Ju njoftojmë se më datë 21.02.2019, ora 11.00 zhvillohet mbledhja e

Këshillit Bashkiak, në sallën e mbledhjeve Bashkia Elbasan me këtë rend dite:

 

1. Propozim për dhënien e ndihmës ekonomike për muajin Shkurt 2019.

1/1.Dhënia e ndihmës ekonomike nga fondi i Bashkisë Elbasan për muajin Shkurt 2019.

1/2. Dhënia e ndihmës ekonomike nga fondi i kushtëzuar për muajin Shkurt 2019.

1/3. Dhënia e pagesës për personat me aftësi të kufizuar për muajin Shkurt 2019.

2. Mbi miratimin e Planit të Mbrojtes Sociale të Bashkisë Elbasan.

3. Mbi miratimin e listës emërore të familjeve që do të përfitojnë bonus strehimi për vitin 2019 në qytetin e Elbasanit.

4. Mbi dhënien në përdorim, pa pagesë të një ambjenti në shkollen "Vasil Kamami".

5. Mbi raportin për "Vlerësimet dhe parashikimet afatmesme të të ardhurave për vitet 2020-2022

6. Mbi miratimin e tavaneve përgatitore të shpenzimeve, të programit buxhetor afatmesëm 2020-2022.

Të ndryshme

VO. Komisionet do të mblidhen ditën e Premte më datë 15.02.2019 ora 13.00 pranë zyrave të Bashkisë Elbasan.

KRYETARI I KËSHILLIT BASHKIAK

ELBASAN

Altin IDRIZI

Eventet

<maj 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34
5
e mërkurë, qershor 5, 2019
6789

Se shpejti


Buletini Informativ