Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim për hapje konkursi për subjekt transporti

Kategorite

Filtro:

Njoftim për hapje konkursi për subjekt transporti

Njoftohen të gjithë subjektet juridike që dëshirojnë të kryejnë aktivitet në fushën e transportit rrethqytetës të udhëtarëve, se Bashkia Elbasan bazuar në udhëzimin MTI Nr. 5627, datë 18.11.2016 "Pёr përcaktimin e kritereve, rregullave dhe dokumentacionit për lëshimin e licencave dhe çertifikatave për ushtrimin e veprimtarisë në transportin rrugor të udhëtarëve brenda vendit", do të hapë konkursin për përzgjedhjen e hapur të subjektit të transportit që kërkon të operojnë në linjën Elbasan–Shushicë-Elbasan.

Afati për dorëzimin e kërkesave është deri më datë 08.09.2017, datë kur do të zhvillohet edhe konkursi për përzgjedhjen.

Për çdo sqarim të mëtejshëm lidhur me dokumentacionin e nevojshëm që kërkohet, kontaktoni me sektorin e transportit pranë Bashkisë Elbasan.

 

BASHKIA ELBASAN

Eventet

<janar 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ