Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > NJOFTIM

Kategorite

Filtro:

NJOFTIM

Ju njoftojmë se më datë 24.01.2019, ora 11.00 zhvillohet mbledhja e

Këshillit Bashkiak, në sallën e mbledhjeve Bashkia Elbasan me këtë rend dite.

1. Propozim për dhënien e ndihmës ekonomike për muajin Janar 2019.

1/1.Dhënia e ndihmës ekonomike nga fondi i Bashkisë Elbasan për muajin Janar 2019.

1/2. Dhënia e ndihmës ekonomike nga fondi i kushtëzuar për muajin Janar 2019.

1/3. Dhënia e pagesës për personat me aftësi të kufizuar për muajin Janar 2019.

2. Mbi miratimin e dhënies së bursave nxënësve të arsimit parauniversitar për vitin shkollor 2018-2019.

3. Për dhënien në përdorim të fondit pyjor publik, për mbarështimin e florës së egër dhe kultivimin e bimëve të ndryshme.

4. Mbi financimin e objektit "Rikualifikim urban i Teatrit Skampa".

Të ndryshme

VO. Komisionet do të mblidhen ditën e Premte më datë 18.01.2019 ora 13.00 pranë zyrave të Bashkisë Elbasan.

KRYETARI I KËSHILLIT BASHKIAK

ELBASAN

Altin IDRIZI

Eventet

<prill 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
151617181920
21
e diel, prill 21, 2019
222324252627
28
e diel, prill 28, 2019
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345

Se shpejti


Buletini Informativ