Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > USAID trajnim me punonjësit e One Stop Shop

Kategorite

Filtro:

USAID trajnim me punonjësit e One Stop Shop

Në vijim të programit për përmirësimin e cilësisë së shërbimeve, ekspertët e projektit të USAID-it, për planifikim dhe qeverisjen vendore organizuan një trajnim me punonjësit e zyrave me një ndalesë. Ky trajnim u bë me qëllim ndërtimin e aftësive për shërbime cilësore ndaj qytetarëve. Trajnimi synon të përmbushë këto objektiva:

-Të kuptojmë rëndësinë e përsosmërisë së shërbimit në bashki;

-Të zbulojmë rolin tonë në ofrimin e një shërbimi të shkëlqyeshëm në çdo strukturë/sektor/department;

-Të fitojmë aftësi në trajnimin e klientëve të ndryshëm;

- Të angazhohemi në shërbimin e një kulture shërbimi të orientuar drejt klientit.

Trajnimi është vijimi i përfundimit të analizës së situatës së shërbimit të ujitjes dhe kullimit në Bashkinë e Elbasanit dhe planit të veprimit për përmirësimit të këtij shërbimi.

 

Eventet

<qershor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3
4
e martë, qershor 4, 2019
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ