Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Sejdini pret Ambasadorin e Palestinës, diskutohen mundësitë e bashkëpunimit.

Kategorite

Filtro:

Sejdini pret Ambasadorin e Palestinës, diskutohen mundësitë e bashkëpunimit.

​Kryetari i Bashkisë së Elbasanit Z. Qazim Sejdini ka pritur në një takim Ambasadorin e Palestinës në vendin tonë, Jaser Al-Najar.

Gjatë takimit të zhvilluar në Bashkinë e Elbasanit dy zyrtarët diskutuan mundësitë e bashkëpunimit mes dy vendeve, sidomos përsa i përket fushave të bujqësisë dhe pemtarisë.

Sejdini njohu Z. Al Najar me Bashkinë e Elbasanit dhe mundësitë që ajo ofron për investitorët e huaj duke veçuar zona turistike me bukuri të mëdha si Gjinari, Funari, Bysheku apo Tregani.

Kryetari i Bashkisë së Elbasanit gjithashtu diskutoi për zonën e ish Kombinatit Metalurgjik dhe mundësitë e pafund që ajo ofron për bizneset e mëdha.

Eventet

<janar 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ