Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Bashkia Elbasan dhe Korpusi i Paqes organizojnë Panairin e Shërbimeve Sociale.

Kategorite

Filtro:

Bashkia Elbasan dhe Korpusi i Paqes organizojnë Panairin e Shërbimeve Sociale.

​Bashkia e Elbasan në bashkëpunim me Korpusin e Paqes kanë organizuar Panairin  e Shërbimeve Sociale. Ky panair është bërë tashmë traditë, pasi organizohet për disa vite me radhë.

Bashkia e Elbasanit dhe shoqatat e ndryshme që veprojnë në Elbasan përmes këtij panairi prezantuan shërbimet e ndryshme sociale që ofrojnë.

Një rëndësi e veçantë në këtë panair iu kushtua promovimit të të drejtave të grave, fëmijëve dhe moshës së 3-të.

Vullnetarët e Korpusit të Paqes e vlerësuan maksimalisht këtë panair i cili ka për qëllim të informojë shtresat në nevojë ku mund të drejtohen për të marrë ndihmë. 

Eventet

<dhjetor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
45678910
11121314151617
18192021222324
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ