Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > NJOFTIM PARAPRAK PËR SHPALLJE FITUESI PËR POLICË E INSPEKTORË

Kategorite

Filtro:

NJOFTIM PARAPRAK PËR SHPALLJE FITUESI PËR POLICË E INSPEKTORË

NJOFTIM PARAPRAK PËR SHPALLJE FITUESI  PËR POLICË E INSPEKTORË

POLICIA BASHKIAKE

 

Në mbështetje të  ligjit  nr. 139/2015“ Për vetqeverisjen vendore , të ligjit  nr. 8224, datë  15.5.1997“ Për  organizimin dhe  funksionimin e Policisë Bashkiake  dhe Komunës“(i ndryshuar), neni 11 të  Rregullores  së brendshme“Tip“ të policisë dhe  komunës , njësia përgjegjëse , Drejtoria e Administratës e Burimeve Njerëzore  në  Bashkinë Elbasan ,  në  përfundim  të  proçedurës së vlerësimit njofton se kandidatët fitues janë renditur si më poshtë :

 

Nr

Emër Mbiemër

Pozicioni

Pikët

1

Arzen  Osmani

Inspektor

79

2

Nazmi Hasani            

Polic

83

3

 ​Alida  Gjeli                   

Polic

79

4

Rrap Elezi                 

Polic

77.7

5

Endri Hasekiu              

Polic

76

6

Parid Gjoshi               

Polic

76

7

Edison Lisi                   

Polic

74.5

8

Erjon Demiri              

Polic

72

9

Armand  Bozhiqi           

Polic

71

10

Edison Dinja                 

Polic

71

11

Elson Xharda              

Polic

71

12

Evaldo Bashvogli       

Polic

71

 

Kandidatët jo fitues  kanë të drejtë  të ankohen pranë Njësisë  së Burimeve Njerëzore  të Bashkisë Elbasan.

Afati i ankimimit është  2 ditë  nga data  e shpalljes e rezultateve  . 

Eventet

<prill 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
151617181920
21
e diel, prill 21, 2019
222324252627
28
e diel, prill 28, 2019
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345

Se shpejti


Buletini Informativ