Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Hapet thirrja për aplikime në Portalin "Mësues për Shqipërinë 2019"

Kategorite

Filtro:

Hapet thirrja për aplikime në Portalin "Mësues për Shqipërinë 2019"

Aplikimet bëhen me postë në të katër Drejtoritë Rajonale të Arsimit Parauniversitar. 


Për aplikuesit e bashkisë Elbasan, adresa dhe mënyra e aplikimit janë si më poshtë :

Eventet

<qershor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3
4
e martë, qershor 4, 2019
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ