Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > SHPALLJE PËR VENDE TË LIRA PUNE PUNONJËS NË POLICINË BASHKIAKE TË BASHKISË ELBASAN (POLICË)

Kategorite

Filtro:

SHPALLJE PËR VENDE TË LIRA PUNE PUNONJËS NË POLICINË BASHKIAKE TË BASHKISË ELBASAN (POLICË)

REPUBLIKA E SHQIPËRISË

BASHKIA ELBASAN

DREJTORIA E ADMINISTRATËS DHE BURIMEVE NJERËZORE

 

SHPALLJE PËR VENDE TË LIRA PUNE

 

 PUNONJËS NË POLICINË BASHKIAKE TË BASHKISË ELBASAN

(POLICË)

Në mbështetje të ligjit nr.139/2015" Për vetëqeverisjen vendore", të ligjit nr.8224, datë 15.5.1997"Për organizimin  dhe funksionimin e Policisë Bashkiake  dhe Komunes"(i ndryshuar), neni 11 te Rregullores   së brendshme"TIP" të policisë bashkiake dhe  komunes, VKM-së nr.313, datë 1.7.2002,"Për  caktimin  e struktures ,të numrit  te punonësve dhe shpenzimeve buxhetore  të policisë së bashkise dhe komunes",(i ndryshuar), Bashkia Elbasan shpall procedurat e  konkurimit  per vendet e lira

Shkarkoni materialin e plotë....

Eventet

<maj 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34
5
e mërkurë, qershor 5, 2019
6789

Se shpejti


Buletini Informativ