Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > "LA TRAVIATA"

Kategorite

Filtro:

"LA TRAVIATA"

​​​"LA TRAVIATA"
Teatri Kombetar i Operas dhe Baletit
Vjen Ne Teatrin "SKAMPA" dt 12, ora 18:00
Dita e Veres mberrin bukur.
Per mos u humbur miq 
Biletat - 069 24 19950 - 068 90 24 024

Eventet

<dhjetor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
45678910
11121314151617
18192021222324
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ