Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kryetari i Bashkisë Z. Qazim Sejdini uron mësuesit me rastin e 7 Marsit

Kategorite

Filtro:

Kryetari i Bashkisë Z. Qazim Sejdini uron mësuesit me rastin e 7 Marsit

Të nderuar përçues të dijes, Ju që mbi çdo gjë keni vendosur edukimin e fëmijëve tanë, më lejoni t’Ju uroj festën Tuaj. 
Elbasani ka qenë dhe është djepi i arsimit dhe i kulturës dhe kjo falë punës dhe sakrificave Tuaja dhe atyre që ishin para Jush. 
Duke nisur nga mësuesit e mi të dikurshëm e duke përfunduar sot tek mësuesit e nipërve të mi, uroj përulësisht të gjithë arsimtarët, Gëzuar 7 Marsin dhe suksese në misionin Tuaj të madh në edukimin e brezave të tërë!

Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
29
e enjte, nëntor 29, 2018
3012
345679
10111213141516
17181920212223
242627282930
31
e hënë, dhjetor 31, 2018
123456

Se shpejti


Buletini Informativ