Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kryetari i Bashkisë Qazim Sejdini uron besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajrami

Kategorite

Filtro:

Kryetari i Bashkisë Qazim Sejdini uron besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajrami

Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit, paqja, mëshira dhe begatia e Allahut qofshin me ju dhe familjet tuaja.​

Eventet

<qershor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3
4
e martë, qershor 4, 2019
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ