Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Eventet

​​​

 • 4

  qershor - 

  2019

  4

  qershor

  2019

  Dita e Bajramit të Madh

  Shënim: Data e festave të Kurban Bajramit dhe Bajramit të Madh mund të ndryshojë sipas kalendarit hënor. Në rast se do të ketë ndryshime, do të vi
     Me shume

​​​​

Eventet

<qershor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3
4
e martë, qershor 4, 2019
56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ