Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Eventet

​​​

 • 5

  qershor - 

  2019

  5

  qershor

  2019

  Dita e Bajramit të Madh

  Shënim: Data e festave të Kurban Bajramit dhe Bajramit të Madh mund të ndryshojë sipas kalendarit hënor. Në rast se do të ketë ndryshime, do të vi
     Me shume

​​​​

Eventet

<maj 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930
1
e mërkurë, maj 1, 2019
2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
34
5
e mërkurë, qershor 5, 2019
6789

Se shpejti


Buletini Informativ