Sign In
Skip Navigation Links > Kreu > Shiko Event

​​​

31

maj - 

2020

00:00

31

maj

2020

23:59

Dita e Kurban Bajramit

Elbasan

Shënim: Data e festave të Kurban Bajramit dhe Bajramit të Madh mund të ndryshojë sipas kalendarit hënor. Në rast se do të ketë ndryshime, do të viheni në dijeni me një njoftim të dytë

​​

Eventet

<nëntor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
910
11
e mërkurë, nëntor 11, 2020
12131415
16171819202122
2324
25
e mërkurë, nëntor 25, 2020
2627
28
e shtunë, nëntor 28, 2020
29
e diel, nëntor 29, 2020
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ