Accesso
Skip Navigation Links > Kreu
kryetari.jpg
Z.Gledian Llatja

Kryetar i Bashkise 

Te nderuar qytetare te Bashkise se Elbasanit,Miresevini ne faqen tone te internetit,

Kontakto kryetarin ​​​​

Buletini Informativ


Previous
 • Njoftim mbi rezultatet e verifikimit paraprak për ngritje në detyrë dhe pranim në shërbimin civil në kategorinë e mesme drejtuese

  Me shume
 • Njoftim mbi rezultatet e verifikimit përfundimtar për lëvizje paralele në kategorinë e mesme drejtuese

  Me shume
 • Vijon rikontruksioni i përroit të Zaranikës.

  Me shume
 • Ngrohja në shkolla, në vëmendje të Bashkisë Elbasan

  Me shume
 • Njoftim

  Me shume
 • Miratohet buxheti i vitit 2020

  Me shume

Eventet

<janar 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
30
31
e martë, dhjetor 31, 2019
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Se shpejti

 

 

 

 


 
 
 
 

  
 
 

 
                
 
​               
              
 
              
 
              
 
              
             
 
            
 
           
 
 
          
 
         
 
        
 
       
 
      
 
     
 
    
 
   
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                           
                           
                          
                        
                        
                        
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                      
 
 
                     
                    
 
​​​​