Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ELBASANI NË FESTË

Të enjten Elbasani feston titullin kampion në kategorinë e parë në futbollin kombëtar dhe pas shumë vitesh ngjitjen në Kategorinë Superiore.

Për t’u dhënë mundësi qytetarëve të festojnë këtë event të rëndësishëm për qytetin, të enjten në 9 Maj bulevardi “Aqif Pasha” do të bllokohet për qarkullimin e mjeteve prej orës 16:00-24:00.

Pas ndeshjes me Bylis, skuadra AF Elbasani do të parakalojë në bulevardin e qytetit së bashku me sportdashësit.